EWA Ukraine Pitch Day 2023

ВІДБУВСЯ
2 листопада 2023, м.Київ
2 листопада 2023: офлайн та онлайн
За участі жінок-підприємиць та засновниць стартапів в агропродовольчому секторі, інвесторів, представників засобів масової інформації, міжнародних організацій та фондів, лідерок жіночих бізнес-об'єднань та організацій підтримки жіночого підприємництва в Україні відбувся EWA Ukraine Pitch Day, фінальний захід програми підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі Empowering Women in Agrifood 2023 від EIT Food.

Під час заходу відбувся EWA Ukraine Pitch Competition, фінальна презентація 10 стартапів та бізнес-ідей учасницями програми інвесторам і журі, нагородження грантами 10 000 євро та 5 000 євро на розвиток власної справи чи стартапу. В рамках форуму відбулись виступи успішних підприємиць, агро-інноваторок, учасниць та наставниць програми, представників міжнародних організацій та фондів; обговорення та нетворк з ключовими гравцями екосистеми підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі.

Щиро вітаємо переможиць EWA Ukraine Pitch Day 2023!
10 000 євро отримала Юлія Ютовець на розвиток стартапу "Зелена ферма" (центр збору та переробки садових відходів)

5 000 євро на розвиток власної справи отримала Катерина Олійник, Кучерява фермерка.

Дякуємо всім учасницям за чудові виступи, драйв та енергію, кропітку підготовку! Радіємо якісним трансформаціям ваших ідей в рамках програми
Наталія Ольшанська, ТзОВ "ФАМБЕРРІ"
Наталія Гасюк, Борошно "Батьківський Млин"
Юлія Ютовець, Центр збору та переробки садових відходів "Зелена ферма"
Катерина Олійник, Кучерява фермерка
Олена Самарська, Кооперація успіху
Марія Бубнова, Нова кухня
Неоніла Божко, BeeThe
Олена Демішева, Деснашоп
Христина Ткачук, Сироварня "Будз Баран"
Лариса Михалевська, ТОВ "Кідс Кейтеринг Київ"

EIT Food - найбільша європейська ініціатива підтримки інновацій агропродовольчого сектору, створена як консорціум ключових бізнес-гравців на харчовому ринку, стартапів, дослідницьких центрів та університетів з усієї Європи. EIT Food реалізується Європейським інститутом інновацій і технологій (European Institute of Innovation and Technology, EIT), який є незалежним органом Європейського Союзу, створеним для впровадження інновацій по усій Європі.
Програма EWA надає підтримку жінкам Європи, які хочуть створити бізнес у сферах, пов'язаних з агропродовольчим сектором, або вже заснували такі компанії.
EWA 2023
Empowering Women in Agrifood
Форум став місцем призначення сміливих мрій та проривних бізнес-ідей в агропродовольчому секторі, середовищем натхнення, інновацій, обміну досвідом та нетворкінгу! Дякуємо, що пірнули разом з нами в серодовище агро-розвитку та натхнення, долучилися до неймовірної спільноти жінок-підприємиць в агро!

Ми з командою ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку" створюємо комплексну екосистему підтримки жіночого лідерства та підприємництва.

WMNpower.org - це простір свободи та розвитку, інновацій та підприємництва. Обирай середовище натхнення та взаємної підтримки жінок. Це твоя можливість розвинути особистий талант та самостійно визначати свій життєвий шлях.

EWA – це ініціатива ЄС з розвитку інновацій в агропродовольчому секторі. Програма надає жінкам інструменти, менторську та фінансову підтримку, які необхідні для розвитку власної справи та стартапів, залучення капіталу та ефективного мережування з іншими успішними агро-інноваторками та стартаперками України та світу. В Україні програма впроваджується Громадською організацією «Інститут партнерства та сталого розвитку», - Дар'я Мустафіна, Директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.

Empowering Women in Agrifood Ukraine 2023
EWA – освітньо-менторська програма для жінок-підприємиць і стартапів в агропродовольчому секторі, що дає можливість залучити гранти до 10 000 євро на розвиток власної справи чи стартапу, долучитись до найбільшої міжнародної спільноти підприємиць та інноваторок в агропромисловому секторі Європи.

Залишайся на зв'язку та долучайся до спільноти
Пірнай разом з нами в серодовище агро-розвитку та натхнення, долучайся до неймовірної спільноти жінок-підприємиць в агро
Програма реалізується завдяки EIT Food в рамках Європейського інституту інновацій та технологій (EIT)
Організатор програми в Україні:
Громадська організація "Інститут партнерства та сталого розвитку"
ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА:
ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку"
Усі права захищено.
Copyright (c) Institute of partnership and sustainable development 2023