Empowering Women in Agrifood 2023
Програма підтримки для
жінок-підприємиць і стартапів
в агропродовольчому секторі
Empowering Women in Agrifood Ukraine-2023
EWA – освітньо-менторська програма для жінок-підприємиць і стартапів в агропродовольчому секторі. В рамках програми учасниці працювали з особистими менторами, брали участь у тренінгах та заходах, розвинули бізнес-навички та налагодили нові контакти, презентували бізнес-ідеї інвесторам і журі.Долучись до спільноти жінок-підпримиць в Україні
EIT Food - найбільша європейська ініціатива підтримки інновацій агропродовольчого сектору, створена як консорціум ключових бізнес-гравців на харчовому ринку, стартапів, дослідницьких центрів та університетів з усієї Європи. EIT Food реалізується Європейським інститутом інновацій і технологій (European Institute of Innovation and Technology, EIT), який є незалежним органом Європейського Союзу, створеним для впровадження інновацій по усій Європі.
Програма EWA надає підтримку жінкам Європи, які хочуть створити бізнес у сферах, пов'язаних з агропродовольчим сектором, або вже заснували такі компанії.
EWA 2023
Empowering Women in Agrifood
EWA UKRAINE 2023

Ми з командою ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку" створюємо комплексну екосистему підтримки жіночого лідерства та підприємництва.

WMNpower.org - це простір свободи та розвитку, інновацій та підприємництва. Обирай середовище натхнення та взаємної підтримки жінок. Це твоя можливість розвинути особистий талант та самостійно визначати свій життєвий шлях.

EWA – це ініціатива ЄС з розвитку інновацій в агропродовольчому секторі. Програма надає жінкам інструменти, менторську та фінансову підтримку, які необхідні для розвитку власної справи та стартапів, залучення капіталу та ефективного мережування з іншими успішними агро-інноваторками та стартаперками України та світу. В Україні програма впроваджується Громадською організацією «Інститут партнерства та сталого розвитку», - Дар'я Мустафіна, Директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.

EWA - місце, де ідеї перетворюються в агро-бізнес та успішні стартапи
в рамках програми:
Перевірка бізнес-ідеї
перевірка бізнес-ідеї на життєздатність, аналіз попиту споживачівна ваш продукт/послугу
Бізнес-модель
створення ефективної бізнес-моделі

Нетворк
прямий доступ до понад 500 наставників і жінок-підприємиць у агропродовольчій екосистемі Європи
Менторство
індивідуальна менторська підтримка наставниці/ка програми
Презентація бізнесу інвестору
пітч бізнес-проєкт/стартап інвесторам та журі програми
Фінансування до 10 000 євро
гранти 10 000 євро на розвиток власної справи або стартапу, а також інформація про інші програми EIT Food і отримаєте доступ до фінансових шляхів, інвесторів і компаній, щоб вивести свій бізнес на новий рівень
Долучись до спільноти жінок-підприємиць в Україні
Пірнай разом з нами в серодовище агро-розвитку та натхнення, долучайся до неймовірної спільноти жінок-підприємиць в агро
Програма реалізується завдяки EIT Food в рамках Європейського інституту інновацій та технологій (EIT)
Організатор програми в Україні:
Громадська організація "Інститут партнерства та сталого розвитку"
ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку"
Усі права захищено.
Copyright (c) Institute of partnership and sustainable development 2023